Experience Talks

Cyklus přednáškových a networkingových akcí pro zákaznický servis, obchod, marketing a CX profesionály.

 • Přednášejí experti ve svých oblastech – CX manažeři, majitelé úspěšných firem, zkušení CX stratégové a nezávislí profesionálové.
 • Témata – od digitální transformace a práce s daty až po soft-skills a psychologii zákazníka.
 • Akce třikrát ročně – únor, červen, říjen.
 • Panelová diskuse na předem vybraná témata.
 • Akce probíhá primárně online.
 • VIP vstupenka znamená osobní účast pro úzký okruh zájemců – setkat se s přednášejícími a po skončení oficiálního programu i dostatek času na rozhovor s nimi.

online streaming raňajky
VIP osobní účast

4950 Kč

bez DPH

Chci vstupenku

online streaming
Živý online přenos

750 Kč

bez DPH

Chci vstupenku

Nejbližší event

07. 06. 2023
14:00 - 17:00

FLEKSI BETA, Vyskočilova 1481/4, 140 00 Praha 4

14:00 – 14:20

|

úvodní slovo

14:20 – 15:10

|

přednáška 1 |
Barbora Ruščin

15:20 – 16:10

|

přednáška 2 |
Leona Schovancová

16:20 – 17:00

|

panelová diskuse


Konec registrace
06. 06. 2023 23:59

Přednášky

Barbora Ruščin
Chief Experience Officer | Tatrabanka
Jak zjistit, co zákazník skutečně chce?

Leona Schovancová
Interim Project Manager, Mentor | Freelancer
Čtyři podmínky pro skvělý zákaznický servis


Panelová diskuse

J. Uriga | B. Ruščin | L. Schovancová | L. Cingr

Témata:

 1. Customer Experience a Customer service nejsou synonyma.

  Jak oba pojmy vhodně přenést do praxe?

 2. CX vs. Commercial Performance anebo kolik investovat do CX.

  Které oblasti v rámci investic podceňujeme, a přitom jsou pro výsledek firmy klíčové?

 3. Průkopnické kroky v CX agendě.

  Které kroky děláme sami nebo sledujeme u jiných firem?

Můžete se těšit na inspirativní témata rozdělená do dvou bloků:

Barbora Ruščin

Barbora Ruščin
Chief Experience Officer
Tatrabanka


Jak zjistit, co zákazník skutečně chce?

Customer centricity, tedy orientace na zákazníka, je pro mnoho firem způsob, jak se odlišit od konkurence. Jít zákazníkovi naproti, pochopit jeho myšlení, dokázat mu nabídnou to, co zrovna potřebuje, způsobem, který mu vyhovuje, je základem dobrého CX. Jak ale zjistit, co zákazník skutečně chce a nestavět kampaně jen na domněnkách těch, kdo ty kampaně tvoří? Je jednoduché nechat se strhnout vlastním názorem, ovšem ten bývá často zavádějící, mnohem těžší je pochopit skutečnou potřebu klienta. Ovšem to právě je klíčové. Jak pracovat se spotřebitelskými insights, jaké nástroje použít, jak je prioritizovat a co s nimi dál? Přednáška Barbory Ručšin nám poskytne vhled do této problematiky a na ukázkách z praxe přinese odpovědí na tyto otázky.

Poslední 4 roky působí Barbora ve slovenské Tatra bance, kde jako Chief Experience Officer vede tým výzkumu, designu a business architektury. Je odborníkem v oblasti design thinking a systémových teorií. Zkušenosti sbírala na dvou kontinentech, prošla firmami všech velikostí, od malé advokátní kanceláře až po telekomunikačního giganta Deutche Telekom. Barbora studovala práva na univerzitě ve Vídní a mezinárodní vztahy na Towson University v Baltimore, USA, kde pak začala také svou profesní dráhu. Prošla různými pozicemi, působila i jako členka představenstva v T-Systems Slovensko. Barbora je energická, má ráda výzvy a zajímá ji, jak společně fungují a interagují lidé, byznys a organizace. Věří v hodnoty a ví, že korporátní kultura není jen slovo a dobrá komunikace se neudělá sama.

Leona Schovancová

Leona Schovancová
Interim Project Manager, Mentor
Freelancer


Čtyři podmínky pro skvělý zákaznický servis

Zaměstnanci, procesy, technologie, financování, to vše jsou velmi důležité aspekty pro bezproblémový zákaznický servis, ale zákazníci a dokonce mnohdy ani kolegové ve firmě je nevnímají. Často i v samotné firmě musí manažeři hodně vysvětlovat a dobře komunikovat co a proč potřebují a že bez relevantních zdrojů prostě dobrý servis nebude. Že jsou potřeba kvalitní lidé a ti nebudou ani levní ani nebudou chtít být vnímáni jako ti poslední ve firmě. Jak je najít, jak zákaznický servis financovat a jak nastavit procesy tak, aby skutečně fungovaly – uvidíte a uslyšíte v přednášce Leony Schovancové.

Leona Schovancová patří mezi největší odborníky v oblasti zákaznického servisu u nás. Má dlouholeté zkušenosti v oblasti transformačních projektů a obchodu, především z energetických firem Innogy a E.ON. Oboru se věnuje z pohledu lidských zdrojů, zejména témata motivace, řízení výkonnosti a hodnocení zaměstnanců, i informačních technologií. Vyhledává na trhu relevantní IT řešení pro potřeby svých pracovních týmů a projektově řídí jejich implementace. Zásadní pracovní zkušeností pro ni bylo řízení české a slovenské pobočky velké celosvětové nadnárodní společnosti Teleperformance, kdy více než operativu řešila koncepční otázky, strategii firmy a finance, jednala s dodavateli a klienty a vyhledávala nové obchodní příležitosti. Poslední dva roky je na volné noze a poskytuje své služby jako interim & projektová manažerka. Věří, že dobrá firma se pozná podle toho, jak se chová ke svým zákazníkům.

Časté dotazy

1. Co zahrnuje vstupenka na VIP osobní účast?
Vstupenka zahrnuje osobní účast na akci a možnost využít veškeré benefity s ní spojené – navázat nové kontakty, promluvit si s přednášejícími i dalšími účastníky, pochutnat si na občerstvení. Součástí je i volný přístup k záznamům přednášek z akce v online archivu na webu Experience Talks. Pro zachování VIP charakteru je počet VIP vstupenek omezený na max 10 ks na akci.

2. Co zahrnuje vstupenka na živý online přenos a jak probíhá připojení?
Dostanete přístupový kód, pomocí kterého se v době konání akce připojíte k živému přenosu. Instrukce vám přijdou včas do e-mailu a najdete je také po přihlášení do svého profilu na webové stránce akce. Vstupenka zahrnuje připojení na akci, možnost interaktivního zapojení a volný přístup k záznamům přednášek z akce v online archivu na webu Experience Talks.

3. Co když se chce účastnit více kolegů z naší firmy?
Stačí, když registrační formulář vyplní jen jeden z vás a v dalším kroku zadá jména kolegů. Vystavíme vám pak pro zjednodušení jednu společnou fakturu.

4. Co když si koupím VIP vstupenku nebo vstupenku na online přenos, ale nebudu se moct zúčastnit?
Pokud máte VIP vstupenku, ale nemůžete se zúčastnit osobně, máte možnost sledovat akci naživo online. Instrukce k připojení uvidíte, když se na webu Experience Talks přihlásíte do vašeho profilu, nebo je najdete v mailu s instrukcemi před akcí. Pokud se nemůžete zúčastnit ani online, máte možnost zhlédnout záznam akce v online archivu na webu Experience Talks, přístup k záznamům máte v rámci vstupenky automaticky k dispozici. To samé platí, pokud máte vstupenku na online přenos.

5. Kdy najdu v online archivu záznam z akce a co vše je na něm?
Záznamy z akce jsou rozděleny do třech částí – první přednáška, druhá přednáška a panelová diskuse. V online archivu tak najdete vše, co zaznělo na pódiu. Záznamy do archivu vkládáme zhruba do týdne po každé akci. Účastníkům akce jsou odemčeny automaticky po přihlášení do svého profilu, pokud jste na danou akci neměli vstupenku, je nutno záznam zakoupit.

Máte na nás další dotazy? Ozvěte se nám prosím a rádi zodpovíme.

Mám další otázku

Nenechte si ujít

Staňte se součástí komunity Experience Talks a nenechte si ujít inspirativní hosty a témata z oblasti zákaznické zkušenosti a zážitků. Renomovaní odborníci se na dalších eventech rádi podělí o své poznatky, názory, rady a tipy.

Chci se stát členem

Podcast Experience Talks

Načítám podkasty...